12.7.2014 proběhl Brodský Highlander I. – BĚHaKOLO střídavý duatlon dvoučlenných týmů na Vysokou a zpět

wwwuvod222

12.7. se uskutečnil na Plovárenské ulici první ročník závodu dvoučlenných týmu Brodský Highlander – střídavý duatlon dvoučlenných týmů “běh a kolo” na Vysokou a zpět. Počasí bylo vyloženě běžecké. Na start se postavilo 30 startujících, tedy 15 týmů. Náročnou 18 km dlouhou trať nejlépe zvládl tým STS Třeběh Tadeáš Mahel a Tomáš Nováček z Třebíče v neuvěřitelném čase 1 hodina 1 minuta 9 sekund. Na druhém místě se umístil tým Catus Team František Tichý a Jiří Beránek v čase 01:02:47 a třetí místo obsadil Catus team II. Kamila Juřičková a Jiří Juřička 01:09:51. Vítězný tým získal mimo jiné i šek na 2000,-Kč a pronájem vozu Škoda Yeti, soudek piva Svijany, druhý tým na 1000,-Kč, soudek piva Svijany a třetí na 500,-Kč a opět soudek piva Svijany. Každý závodník obdržel originální medaili a diplom. Další závod se uskuteční 13.září 2014, hlásit se můžete už teď.

    

 

 

 

 

 

2 Comments to 12.7.2014 proběhl Brodský Highlander I. – BĚHaKOLO střídavý duatlon dvoučlenných týmů na Vysokou a zpět

  1. Martin K. napsal:

    Dobrý den, budete muset změnit trasu. Lávka u plovárenské je v rekonstrukci.

    • admin napsal:

      Dobrý den, díky za upozornění, firma co provádí reknstrukci slíbila a má termín do konce června tak snad to bude vše OK :-)

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

*

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>