BRODSKÝ HIGHLANDER – BĚHAKOLO STŘÍDAVÝ DUATLON DVOUČLENNÝCH TÝMŮ

wwwuvod222

  

Popis: Úkolem týmu je dopravit svůj štafetový kolík na vrchol sjezdovky Vysoká u Havlíčkova Brodu a zpět do cíle závodu na Plovárenské ulici v Havlíčkově Brodě. „Jeden člen týmu vždy běží, druhý jede na kole zajišťuje navigaci, pitný režim týmu, občerstvení. Záleží na strategii, jak často se budete střídat. Není předepsané, jak dlouhou trať musí jednotlivý závodník uběhnout. Nutné je, aby vždy jeden člen týmu běžel. Teoreticky je možné, aby celou trať uběhl jeden závodník, a druhý závod odjel na kole. Štafetový kolík se nesmí vézt na kole. Soutěžní týmy mohou být i smíšené, tedy kombinace závodníků a závodnic. Závod je tedy určen pro všechny, samozřejmě s odpovídající fyzickou kondicí pro zdolání délky a náročnosti trasy. Cyklistické přilby jsou povinné a za nedodržení tohoto nenese pořadatel žádnou odpovědnost.

Trasa závodu Havl.Brod – Vysoká vrchol – Havl.Brod.  Pro duathlonový závod dvoučlenných týmů je vytyčena trasa dle mapového podkladu, který dostane každý tým (trasa bude doznačena značením pořadatele) v délce 17 km. Trasa startuje na Plovárenské ulici a stoupá na horní stanici sjezdovky Vysoká u Havlíčkova Brodu, kde bude umístěn kontrolní bod, mezičas a pitný režim, dále stejnou trasou míří k cíli. Trasa je vedena z 60% po asfaltových cestách a silnicích. Mapa trasy RUN

Prezence závodníků  

Rozprava

Start prvního týmu ……… , startuje se po jedné minutě

CENY:

ZÁZEMÍ: Při prezenci je zajištěn pitný režim. Na trati je občerstvovací stanice na vrcholu Vysoké. Své DOSTATEČNÉ občerstvení každý tým veze s sebou na kole. Na startu a v cíli jsou sprchy a WC. Suché oblečení je doporučeno s sebou ať jste v cíli v pohodě a teple.

PŘIHLÁŠKY:  Celkový počet startujících omezen na 100 závodníků (50 týmů). Sartovné 200Kč na jednoho účastníka (teamové tedy 400,-Kč). Přihlášky pomocí přihlašovacího formuláře zde na stránkách. Účast v závodu podmíněna registrací týmu a uhrazením startovného. Závodník – tým vyplněním formuláře prohlašuje, že je zdravotně – fyzicky způsobilý(a) a zprošťuje pořadatele odpovědnosti za zranění, zcizení a ztráty, které se mohou přihodit během závodu. Účastník závodu souhlasí, že pořadatel může použít poskytnutá data pro svoji potřebu s tím, že budou náležitě chráněna ve smyslu §11 zákona č.101/2000 sb.

PLATBA: Platba na účet 249080704/0300. Uveďte do poznámky vždy jméno týmu a variabilní symbol …….. !!!

!!!: Závodník nese veškerou odpovědnost  za škodu způsobenou na zdraví nebo věcech, které vzniknou jemu, pořadateli nebo třetím osobám před, během či po závodě. Závodníci jedou a běží na vlastní nebezpečí a podle platných vyhlášek a dopravních předpisů.

Pravidla DUATHLONU klikni

6 Comments to BRODSKÝ HIGHLANDER – BĚHAKOLO STŘÍDAVÝ DUATLON DVOUČLENNÝCH TÝMŮ

 1. Anonym napsal:

  Variabilní symbol je 2014 pro všechny týmy?

 2. HazelBab napsal:

  битва замков купить аккаунты >>>>>>>>>> http://bit.ly/2SJGc4z

 3. Alexandrmax napsal:

  Предлагаем вашему вниманию услугу SEO сайтов действительно по низкой стоимости при этом очень офигено с гарантией качества.

  Куда обратиться?

  Найти очень просто: в любой поисковой системе введите ключ:

  “Разработка сайтов sozdaniesajta.ru”

  В результатах поисковой выдачи после контекстной рекламы будет наш сайт byweb.by

  Мы в соц.сетях

 4. Обмен опытом. Общие технические вопросы. Обсуждение новостей в мире авто. Автомобильный клуб Saab Барахолка.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

*

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>